צרו עימנו קשר

ליצירת קשר והזמנות

חיפוי אבן לקירות פנים וחוץ

חיפוי אבן פנימי או חיצוני הפך בשנים האחרונות לפופולרי מאד בבניה הציבורית ופרטית, היות והחיפוי מעניק לקיר מעטפת רחבה של יתרונות, החל מהגדלה משמעותית בכושר הבידוד התרמי והאקוסטי של המבנה וכלה בהיבט העיצובי המאפשר להפוך כל קיר, חלל או מבנה בנלי ומשעמם לייחודי, יוקרתי ועוצר נשימה.

 

האבן הנה חומר טבעי ומתאפיינת בתוחלת חיים גבוהה. חיפוי אבן מותאם למגוון מטרות שונות בהתאם להרכב הכימי של האבן, אשר משפיע על החוזק והעמידות בפני השפעות סביבתיות ואקלימיות, כמו גם רמת התחזוקה שהחיפוי דורש.

 

טווח השימושים הנרחב מאפשר לחפות גם חדרים רטובים, בהם חדרי אמבטיה ושירותים, וכן כמשטחי עבודה למטבחים, כרקע דקורטיבי מסביב לקמינים, פתחים, ספי חלון ומשקופים.

 

איכויות שאינן חולפות במרוצת הזמן

 

חיפוי אבןהשימוש בחיפוי אבן קיים מזה שנים רבות, היות והאבן היוותה מאז ומעולם חומר גלם בסיסי שתמיד בנמצא, זאת בנוסף לאיכויות הטמונות בה שאינן חולפות במרוצת הזמן, כגון הגנה מפני פגעי טבע וחדירת רטיבות, עמידות תרמית לחום וקור, הגנה אקוסטית כנגד רעשים והיכולת לשמר או להבליט את המראה הטבעי.

 

לקטלוג האבן השלם שלנו

 

המומחים מבית "בני רוקח תעשיות שיש", חברה המתמחה בייצור ושיווק שיש, אבן וגרניט ונחשבת לאחת מהחברות הוותיקות והמובילות בענף בישראל, מסבירים שישנם הבדלים בין סוגי החיפויים השונים בהתאם למיקומם וייעודם, ויש לעשות אבחנה בין חיפויי חוץ לחיפויי פנים, יישום בחדרים רטובים לעומת חללים יבשים וכיוצא בזה, ומומלץ להסתייע באנשי מקצוע במהלך בחירת החיפוי המבוקש.

 

אמצעי להקניית המראה העיצובי המושלם

 

הגוון, הטקסטורה וסוג האבן משפיעים משמעותית על הסגנון העיצובי שיתקבל, ואדריכלים ומעצבי פנים מרבים לעשות שימוש בחיפוי אבן כאמצעי להקניית קו עיצובי ספציפי או להדגשתו. ניתן להסתייע בחיפוי אבן להקניית מראה כפרי, מראה עתיק או מראה חדשני, וכן להבלטה של אובייקטים כמו, לדוגמה, קמין על רקע חיפוי בריקים.

 

מבית "בני רוקח תעשיות שיש" מוסיפים שאין חובה לחפות קיר שלם לצורך קבלת האפקט העיצובי, ולעתים די בהוספת פס של אבנים בגוון שונה מהגוון של הקיר להשגת מראה מושלם.

 

השוק מציע, כאמור, מבחר עשיר של אבני חיפוי מסוגים שונים וטווח מחירים נרחב, אך מומלץ להעדיף חיפוי איכותי המתאפיין בעמידות גבוהה לבלאי ושחיקה לאורך השנים וכרוך בעלויות החזקה נמוכות. חברת "בני רוקח תעשיות שיש" מזמינה אתכם לבקר באולם תצוגה שלה הממוקם בראשון לציון, ולהתרשם ממגוון הקולקציות, העיצוביים והצבעים.